Archive for the ‘Šmoulové’ Category

Šmoulové

poster

Rodinná komedie, ve které se pojí animovaný i hraný film, uvádí na plátna kin všem dobře známé modré hrdiny, Šmouly. Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky domů do vesničky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje.
Continue reading “Šmoulové” »

Šmoulové – Galantní šmoula

smoulove

Toto video obsahuje dva díly Šmoulů. Šmoulata si na sebe vzala těžký úkol, vycvičit nezbedné štěně Papíka. Žádný učený z nebe nespadl, proto i Papíkovi trvalo nějakou dobu, než se neučil správně povely. Dlouho to vypadalo, že když kolem proběhne zajíc, Papík nevidí, neslyší a tryskem pádí za ním.

Continue reading “Šmoulové – Galantní šmoula” »

Šmoulové – Hrdinný Skřehota

smoulove

Tato pohádka je rozdělena na dvě části. Jednoho dne přemýšlel šmoulí kuchař co by uvařil k obědu a tu ho napadla pochoutka, kterou už dlouho neměli. Byl to kořínkový guláš. Jenže pro kořínky musí zajít do bažin kde není zrovna bezpečno.

Continue reading “Šmoulové – Hrdinný Skřehota” »

Šmoulové – Srdíčko ze zlata

smoulove

Koumák sestavil robošmoulu a srdce mu udělal ze zlata. V té samé chvíli sestavil Gargamel šmoulomobil na chytání šmoulů. Naštěstí malý robot šmouly ochrání, jenže při boji mu vypadne srdce a on přestane fungovat.

Continue reading “Šmoulové – Srdíčko ze zlata” »

Šmoulové – Šmoulata žalobníčci

smoulove

Jednoho dne se šmoulata rozhodla žalovat na ostatní šmouly, protože jim přišlo vtipné koukat na trestání šmoulů, na která žalovala. A protože se to nelíbilo Koumákovi, chystal se je potrestat. Jelikož Taťka šmoula nebyl doma, vyšmoulil Koumák lektvar, po kterém vždy po žalobě narostou ocásky.

Continue reading “Šmoulové – Šmoulata žalobníčci” »

Šmoulové – Fešák má starosti

smoulove

Tato pohádka je rozdělena na dvě části. Fešák má starosti — 1. část Ve šmoulí vesnici se ozve troubení, které mělo svolat šmouly k poradě. Fešák jen chtěl, aby všichni viděli jeho novou čepičku. Jenže to se šmoulům moc nelíbilo.

Continue reading “Šmoulové – Fešák má starosti” »

Šmoulové – Princ a žabák

smoulove

Toto video obsahuje dva díly Šmoulů. Do lesa Šmoulů přijedou rytíři, kteří mají za úkol nachytat všechny žáby v lese. Jednu žabku potkají i Šmoulata, která v té době sbírají v lese sedmikrásky. Jejich žabák ovšem začal mluvit.

Continue reading “Šmoulové – Princ a žabák” »

Šmoulové – Těžký život štěněte

smoulove

Toto video obsahuje dva díly Šmoulů. Těžký život štěněte — 1. část Šmoulové si při hře všimli, že jejich štěňátko Papík je asi unuděný. Nic ho nebaví a pro nic se nenadchne. Až na šmoulobumerank, který je dovedl až k nastražené pasti od Gargamela.

Continue reading “Šmoulové – Těžký život štěněte” »

Šmoulové – Šmoula není z kamene

smoulove

Šmoula Kutil měl jeden ze svých snů, podle kterého postavil vrtačku. Naneštěstí pro všechny se vynález nepovedl tak místo užitku přišla spíše pohroma. Ve svém dalším snu se Kutil dostal do vodní říše, kde potkal mořskou pannu. Ze sna se však probudil dříve, než se dozvěděl, co vlastně sestavil.

Continue reading “Šmoulové – Šmoula není z kamene” »

Šmoulové – Vševědoucí šmoula

smoulove

Šmoulík Filuta se jednoho dne nastydl. Proto musel zůstat v pelíšku, dokud Taťka šmoula nedonese bylinky z lesa. Taťka Šmoula měl takovou radost, že může být chvíli sám. Když se k němu tedy chtěl přidat Koumák, rozmluvil mu to. Pověřil ho, aby šmoulům po dobu jeho nepřítomnosti radil.

Continue reading “Šmoulové – Vševědoucí šmoula” »